Як повернути кошти за квиток на скасований концерт?

Згідно зі статтею 10 Закону України «Про захист прав споживачів» та Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культуро-освітніх закладах у разі скасування, переносу концерту або зміни заходу споживачі мають право повернути попередньо придбані квитки.

Варто врахувати, що поверненню підлягають лише гроші за квитки. Оплачені організаційний збір або ж доставка квитків, якщо вона була замовлена, не повертаються. Відповідно ці гроші не включаються в розмір суми яку мають повернути.

Алгоритм повернення квитків та сплачених за них коштів:

1. Для повернення квитків необхідно встановити, хто є організатором заходу, і саме до нього в подальшому звертатися з вимогою повернути ваші гроші.

2. Потрібно написати письмову заяву в 2-ох примірниках. До заяви потрібно прикріпити квиток, чек, паспортні дані (часом просять копії, але це не обов’язково). Перший примірник – надається організатору заходу, на другому, який залишається у споживача, – ставиться відмітка про прийняття. Якщо не хочуть приймати письмову заяву – надішліть на поштову адресу організатора заходу рекомендованим листом з повідомленням про вручення або електронну адресу організатора. У такому випадку у Вас буде документальне підтвердження факту направленні та/або вручення Вашого звернення організатору.

3. До повернення підлягає вся сума за квиток, за сервісний збір оператора або за доставку тощо не буде компенсації.

4. Якщо придбаний квиток був «акційний» і вам відмовляють в поверненні грошей за такі квитки – це порушення. Гроші за «акційні» квитки зобов’язанні повернути у звичайному порядку.

Якщо відповіді на вашу заяву немає або кажуть, що її загубили, потрібно звертатися до Управління захисту споживачів Держпродспоживслужби.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *